تبلیغاتشرکت فروش در و پنجره دوسه جداره کشویی upvc

شرکت فروش در و پنجره دوسه جداره کشویی upvc شما را هنگام خرید از مباحث ایمنی و ضد سرقت بودن یراق پنجره upvc مطمئن می سازد چرا که پنجره دوجداره کشویی در صورت رعایت نشدن اصول ایمنی و ضد سرقت بودن می تواند به راحتی ورود افراد را به داخل منزل و یا محیط داخلی ساختمان فراهم سازد.


ادامه مطلب

شرکت فروش نسل جدید توری در پنجره دو سه جداره

توری های استفاده شده در درب و پنجره های دوجداره  upvc انواع مختلفی دارد اما شرکت فروش نسل جدید توری در پنجره دو سه جداره اقدام به تولید توری های آنتی باکتریال نموده است. این نوع توری ضد حشره بوه، جلوی دید را نمیگیرد و مانع نشستن آنها برروی توری می شوندو حشرات را از خود دور می کند.

توری پنجره


ادامه مطلب

بهترین شرکت در پنجره دو سه جداره ضد سرقت

شیشه دوجداره ضد سرقت ویگارد طی یک فرایند طولانی و پیچیده توسط بهترین شرکت در پنجره دو سه جداره ضد سرقت تولید شده و به منظور اطمینان و استحکام و کارایی ، آزمونهای متفاوتی از جمله پرتاب گلوله فلزی با قطر و وزن مشخص از ارتفاع معینی روی آن صورت می پذیرد. همچنین میتوان به خاصیت ضد گلوله بودن انواع این شیشه ها اشاره کرد به طوری که پس از اثابت گلوله به سطح شیشه به هیچ وجه وارد محیط داخلی نمی شود.

عکس پنجره ضد سرقت


ادامه مطلب

انواع شرکت پنجره دو سه جداره فولکس واگنی

در برخی از انواع شرکت پنجره دو سه جداره فولکس واگنی به تازگی مشاهده شده است که تولیدکنندگان برای کاهش بهای تمام شده محصول خود اقدام به کوتاه کردن ارتفاع ریل‌های پنجره های فولکس واگنی کرده‌اند، که این امر منجر به کاهش تحمل وزن و از بین رفتن یراق و عدم کارایی آن در وزن های سنگین بازشو می‌شود.

فولکس واگنی دوجداره


ادامه مطلب

بهترین شرکت درب و پنجره دو سه جداره

در همه مناطق ایران لزوم استفاده از شیشه سه جداره وجود ندارد زیرا پنجره ها با شیشه دوجداره به اندازه کافی قابلیت و مزایای کافی را دارند و در صورت نیاز بهترین شرکت درب و پنجره دو سه جداره در مناطقی مانند کنار اتوبان یا خیابان های شلوغ یا مناطق کوهستانی از این نوع پنجره ها استفاده می کنند.

پنجره رنگی


ادامه مطلب

انواع شرکت یراق آلات پنجره دو سه جداره

امروزه با توجه به طیف بسیار وسیع انواع شرکت یراق آلات پنجره دو سه جداره انتخاب یک شرکت معتبر و خوب کار بسیار مشکلی به نظر میرسد.به همین دلیل مشتریان عزیز باید توجه داشته باشید یک خرید خوب زمانی خوب است که تمام ابعاد آن در نظر گرفته شود. بحث خرید پنجره , نوع پروفیل , یراق , شیشه و نحوه نصب به یک طرف و از همه مهمتر نوع پشتیبانی شرکت تولید کننده طرف دیگر.


ادامه مطلب

شرکت فروش انواع در و پنجره دو سه جداره

شرکت فروش انواع در و پنجره دو سه جداره سعی بر این دارد که با نفوذ تکنولوژی هوشمند در دنیای صنعت و فناوری انقلاب بزرگی در تمام ابعاد زندگی انسان ها ایجاد کنند بعلاوه پنجره های دوجداره هم از این قائله مستثنی نیستند و تبدیل به پنجره هوشمند شده اند که دارای مزیت های فراوان هستند.

شیشه سه جداره


ادامه مطلب

شرکت تولید درب و پنجره دو سه جداره عایق صوتی

امروزه برای ساختمان های مجاور اتوبان و خیایان های شلوغ از شیشه های دو سه جداره استفاده میکنند تا عایق صوتی پنجره ها بیشتر صورت پذیرد به اینگونه که شرکت درب و پنجره دو سه جداره عایق صوتی این نوع از پنجره ها را به گونه ای طراحی کرده اند که علاوه بر زیبایی جلوی ورود صدا به داخل را میگیرند و بزرگترین علت این خاصیت هم وجود شیشه هایی است که با استفاده از مواد مخصوص و لایه بندی ساخته شده اند.


ادامه مطلب

شرکت تولیدکننده پنجره دو سه جداره عایق حرارتی

 پنجره دو سه جداره عایق حرارتی به خوبی در مقابل رطوبت و نم و گرد و غبار وگرما و حرارت عایق هستند که یکی از مزایای استفاده از این نوع پنجره های دو سه جداره عایق حرارتی این است و میزان خطر ابتلا به بیماری تنفسی و ریوی را در انسان کاهش می دهد. شرکت تولیدکننده پنجره دو سه جداره عایق حرارتی که از بهترین پروفیل های آلمانی استفاده می کند.

شیشه عایق

X


ادامه مطلب

شرکت تولیدکننده پنجره دو سه جداره ضد گرد و غبار

شرکت تولیدکننده پنجره دو سه جداره ضد گرد و غبار با مناسب ترین قیمت و کیفیت بالا محصولات خود را به مشتریان عزیز عرضه می کند. از اصلی ترین مزایای پنجره دو جداره یو پی وی سی علاوه برعایق بودن آنها در برابر نم , رطوبت, آب باران, گردو غبار, سرما, گرما عایقی مقاوم در برابر صوت می باشد .

توری پلیسه پنجره جدید


ادامه مطلب

شرکت تولید کننده قطعات کلیدی پنجره دو سه جداره

استفاده از قطعات مرغوب و با کیفیت نقش مهمی را در نحوه عملکرد و نوع پنجره دو سه جداره دارا می باشد بر همین اساس شرکت تولید کننده قطعات کلیدی پنجره دو سه جداره upvc سعی دارد بوسیله محصولات با کیفیت رضایت کامل مشتریان را کسب کند.


ادامه مطلب

شرکت تولید کننده در پنجره دو سه جداره وین تک

شرکت تولید کننده در پنجره دو سه جداره وین تک از اواخر سال ۱۹۸۰ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پروفیل های یو پگی وی سی مورد نیاز صنعت را در ابعاد مختلف آغاز نموده و در شرکت تولید کننده در پنجره دو سه جداره وین تک از آخرین تکنولوژی و ماشین آلات روز دنیا استفاده میگردد.

وین تک


ادامه مطلب

صفحات سایت :
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...