تبلیغاتشرکت تولید شیشه دکوراتیو در پنجره دو سه جداره

از آنجا که توجه به زیبایی نمای داخلی و خارجی ساختمان ها جزو الویت ها شده است. این شرکت در پنجره دو سه جداره استفاده از شیشه های دکوراتیو و تزیینی را پیشنهاد می دهد.  استفاده از شیشه در نمای بیرونی ساختمان و دکوراسیون داخلی در سالهای اخیر بسیار مورد توجه طراحان و معماران قرارگرفته است. زیبائی ، سبکی ، تنوع ، نصب آسان و امکان ایجاد طرح های خاص و بدیع، تقاضا برای استفاده از شیشه های دکوراتیو را افزایش چشمگیر داده است.

شیشه رنگی


ادامه مطلب

شرکت در پنجره دو سه جداره روتو

شرکت پنجره دو سه جداره که کار تولید ونصب درب وپنجره دوجداره را انجام می دهند باید به خواص پنجره دوجداره توجه ویژه ای داشته باشند،چراکه بحث عایق بودن آن می باشد که باعث جلوگیری از دود و گرد وغبار و سر و صدای بیرون داخل واحد می گردد پس باید برای پنجره دوجداره یو پی وی سی یراق آلات خوبی استفاده شود.

یراق روتو


ادامه مطلب

شرکت در پنجره دو سه جداره upvc

توری پنجره دو سه جداره یو پی وی سی یکی از مهمترین عناصر هر خانه و ساختمانی است که توصیه می شود حتما خریداری و نصب شود تا از ورود دوده ، گرد و غبار و حشرات و عوامل بیرونی به داخل خانه جلوگیری شود.شرکت در پنجره دو سه جداره یکی از معتبرترین شرکت های فعال در صنعت توری درب و پنجره یو پی وی سی در ایران است و سعی دارد تا به تمام نیازهای مشتریان پاسخ دهد و پس از چندین سال کار در این صنعت موفق شده است تا لبخند رضایت مشتریان و مصرف کنندگان را نسبت به محصولات و خدمات خود به دست آورد.

پنجره دوجداره


ادامه مطلب

شرکت یراق آلات بیرون بازشو

شرکت در پنجره دو سه جداره در نظر دارد ضمن ارائه یراق آلات متداول در صنعت درب و پنجره دوجداره، پیشگام در معرفی و عرضه یراق آلات نوین این صنعت نیز باشد.یراق آلات بیرون بازشو از مدرن ترین یراق آلات در صنعت درب و پنجره دوجداره upvc به شمارمی آیند. عدم اشغال فضای داخلی در زمان باز شدن پنجره, امینت بالا و کنترل دید از خارج در کنار زیبایی ظاهری و تهویه مناسب، این یراق را به یراقی کارآمد برای سرویس های بهداشتی، حمام ها و اتاق های استراحت تبدیل کرده است. این یراق که به ابتکار شرکت انگلیسی ANTHONY INNOVATIONS و با نام تجاری STERLING HINGE تولید شده، هم اکنون در سبد محصولات این شرکت موجود می باشد.

یراق آلات upvc


ادامه مطلب

شرکت در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی

شرکت در پنجره دو سه جداره به کسانی که می خواهند پنجره های دوجداره بزرگ در خانه، ویلاو.. خود نصب کنند مدل فولکس واگنی را پیشنهاد میدهدچرا که آنها نضای زیادی را اشغال نمی کنند. در پنجره دوجداره یو پی وی سی فولکس واگنی مکانیزم و نوع یراق آلات با سیستم کشویی و لولایی کاملا متفاوت است و به طور کل می توان گفت سیستم فولکس واگنی یا Tilt & Slide عمدتا جهت ساخت پنجره های خاص با ارتفاع و عرضهای بزرگ با وزنهای زیاد طراحی شده است.

درب فولکس واگنی


ادامه مطلب

شرکت سازنده در پنجره دو سه جداره

این شرکت فعالیت خود را در زمینه تولید در پنجره دو سه جداره UPVC با استانداردهاى روز دنیا آغاز کرد و با توجه به امتیازات بی نظیر این شرکت از قبیل کیفیت پروفیل، نوع شیشه، نوع قفل و یراق آلات به کاررفته و تنوع در طرح و رنگ و با ارائه بالاترین کیفیت در پنجره دو سه جداره، توانسته است اعتماد مشتریان را به خود جلب کند.

شیشه سانرژی


ادامه مطلب

قیمت شرکتی در پنجره دو سه جداره

شرکت در پنجره دو سه جداره که سازنده هستند از تیم های متخصص و مجرب در تمام مراحل ساخت و نصب و تعویض درب و پنجره دوجداره upvc استفاده می کنند. در غیر اینصورت خصوصیت اصلی درب ها و پنجره های یو پی وی سی که عایق صوتی و گرد و خاک است پنهان می ماند و درب و پنجره کیفیت کافی را ندارد.

پنجره یو پی وی سی


ادامه مطلب

شرکت فروش در و پنجره هلالی upvc

درب و پنجره دوجداره upvc هلالی (قوس دار) علی رغم قیمت بالایی که دارند در میان مصرف کنندگان و سازندگان ساختمانی بسیار محبوب هستند. این درب ها و پنجره های دارای قوسی در بالا می باشند که می تواند دارای بازشو و یا فاقد آن باشد. شرکت در پنجره دو سه جداره این گونه از درب و پنجره های دوجداره را نیز تولید می نمایند.

پنجره دوجداره هلالی

 


ادامه مطلب

شرکت پروفیل در پنجره دو سه جداره

شرکت های زیادی در ایران کار فروش پروفیل های درب و پنجره دوجداره را انجام می دهند ولی این شرکت یکی از بهترین شرکت های پروفیل درب و پنجره دوجداره upvc است چرا که پروفیل های نامرغوب را وارد بازار فروش نمی کند و تنها از پروفیل های استاندارد برای تولید درب و پنجره یو پی وی سی خود استفاده می نماید تا رضایت کامل مشتریان را بدست آورد.

پنجره یو پی وی سی


ادامه مطلب

شرکت تولید و ساخت درپنجره دو سه جداره upvc

شرکت های تولید و ساخت در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی در تمامی نقاط ایران فعالیت دارند و همگی دارای کارشناسان فروش مجرب می باشند که در خرید درب و  پنجره دوجداره یو  پی وی سی به مراجعه کنندگان کمک می نمایند. . این شرکت ها هم از برندهای خارجی و هم از برندهای ساخت ایران برای تولیدات خود استفاده می نمایند. تولیدات آنها باید با توجه به مراحل زیر باشد.

 

پنجره دوجداره بیمارستان


ادامه مطلب

صفحات سایت :
... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11