نمایندگی پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا

نمایندگی پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا

نمایندگی پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا اماده ارائه هرگونه خدمات مربوط به درب و پنجره دوجداره به شما مشتریان عزیز می باشد. پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا اجزایی هستند که به یک روش فنی تولید شده اند و با نیازهای ساختمان شما و سبک معماری آن مطابقت داده شده اند. به همین دلیل پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا با طرح ها و سبک های مختلف و لوازم جانبی گوناگون در دسترس می باشند.

نمایندگی پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا اماده ارائه هرگونه خدمات مربوط به درب و پنجره دوجداره به شما مشتریان عزیز می باشد. پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا اجزایی هستند که به یک روش فنی تولید شده اند و با نیازهای ساختمان شما و سبک معماری آن مطابقت داده شده اند. به همین دلیل پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا با طرح ها و سبک های مختلف و لوازم جانبی گوناگون در دسترس می باشند.
پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا به عنوان یک عضو از USGBC و انجمن ساختمان سبز US، تمایل دارد درب ها و پنجره های تجاری با سبک های معماری بسیار گسترده تولید کند، در حالی که مصرف انرژی را به حداقل می رساند. سیستم تجاری وکا محیط سالم تری را در ساختمان های تجاری فراهم می کند. شما می توانید برای داشتن خریدی مطمئن به نمایندگی پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا مراجعه نمایید.
پروفیل آلمانی وکا (veka) اولین شرکت تولید کننده معتبر یو پی وی سی در دنیا است که در حال حاظر محصولات متنوع خود را به سراسر دنیا ارسال می کند. از مزایای پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا حفظ ویژگی های فیزیکی یکنواخت مطابق با حد تغییرات مجاز قابل قبول در ساختمان می باشد. مقاومت پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا در برابر شرایط جوی مطابق با استاندارد RAL-GZ 716/10 می باشد. شرکت آلمانی VEKA.AG محصولات خود را به پنج قاره ارسال می نماید و در سراسر دنیا فعالیت گسترده ای را دارا است. مرکز اصلی وکا در ( سندن هورست ) به صورت مستقیم به ۵۰ کشور دنیا محصول صادر می کند علاوه بر این ۱۷ واحد تولیدی وکا در نقاط مختلف دنیا پروفیل های مخصوص بازار های آن منطقه از دنیا را تولید می کند. وکا در سال ۱۹۶۷ با عنوان وکاپلاست پایه گذاری شد، که با استفاده از پانزده هزار فوت مربع امکانات اجاره ای، پرده کرکره ای تولید می کرد. دو سال بعد، یکی از کارکنان اصلی به نام هاینریش شرکت را خریداری کرد و شروع کرد به طراحی سیستم های پنجره که اولین آنها در سال ۱۹۷۱ پرده برداری شد. در این نوع پنجره که سبکی اروپایی دارد به جای دستگیره پنجره از قفل مخصوصی استفاده می شود. لولای این پنجره ها هم به داخل و هم به بیرون باز می شوند تا تهویه هوای مناسبی را برای ما ایجاد نمایند. این سبک از پنجره اغلب در مکان های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند زیرا با باز شدن کامل آنها علاوه بر این که جای کمی اشغال می نمایند، تهوی هوای مناسبی صورت می پذیرد. نکته قابل توجه در سیستم پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا آگاهی از معماری و فرهنگ کشورهای مختلف است و پروفیل های خود را با نیازهای ملی هر کشور عرضه می کنند به عنوان مثال سیستم (دن لاین) برای دماهای بسیار پایین کشور دانمارک تولید شده است. ویژه کشور هلند و ترکیه نیز سیستم مخصوص خاورمیانه طراحی شده است و برای آب و هوای متفاوت هر منطقه از پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا مناسب با آن منطقه استفاده می شود.


رنگ بندی نمایندگی پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا
نمایندگی پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا دنیایی از رنگ های متفاوت را در اختیار شما می گذارد تا بتوانید در منزل یا محیط کار هر طرح و رنگی که مورد پسند شما واقع شود را بدون محدودیت انتخاب کنید. طیف رنگی پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا بسیا کامل می باشد و تمامی رنگ های طبیعی و طرح چوب را شامل می شود. پروفیل لمینیت شده وکا به دو صورت مات و براق قابل سفارش هستند. تکنولوژی داخلی پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا بسیار عالی است. قاب یا فریم چند جداره و ارسی از خصوصیت عایق بودن هوای مرده استفاده می کنند تا بتوانند نیازهای عایق حرارتی را بر آورده کنند. با معرفی سیستم آزمایش شده، استفاده از پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا یک راه حل ایده آل برای دست یافتن به گواهی LEED است. به این دلیل که مصرف انرژی را به طور محسوسی کاهش می دهد همچنین از هزینه های گرمایشی و سرمایشی می کاهد. نمایندگی پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا به عنوان یک عضو از USGBC و انجمن ساختمان سبز US، تمایل دارد درب ها و پنجره های تجاری با سبک های معماری بسیار گسترده تولید کند، در حالی که مصرف انرژی را به حداقل می رساند. سیستم تجاری وکا محیط سالم تری را در ساختمان های تجاری فراهم می کند.
انواع پروفیل در پنجره دو سه جداره وکا
پنجره ثابت
پنجره کشویی
پنجره سایبانی
پنجره دوحالته
پنجره فرانسوی
پنجره فولکس واگنی
پنجره آکاردئونی

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...