انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک

انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک

در انتخاب و خرید انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک حتما نوع شیشه از نظره ساده بودن, رنگی, رفلکس, سکوریت و لمینت و همچنین ضخامت لایه‌های شیشه و نوع و رنگ پروفیل ها مشخص گردد زیرا هر کدام بر روی قیمت نهایی تاثیرگذار می باشند. https://upvc.pro/

 

در انتخاب و خرید انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک حتما نوع شیشه از نظره ساده بودن, رنگی, رفلکس, سکوریت و لمینت و همچنین ضخامت لایه‌های شیشه و نوع و رنگ پروفیل ها مشخص گردد زیرا هر کدام بر روی قیمت نهایی تاثیرگذار می باشند. https://upvc.pro/

شما می توانید برای خرید انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک به نمایندگی های سراسر کشور مراجعه فرمایید، شرکت پنجره از جمله نمایندگی های فعال و صاحب نام در زمینه تولید, فروش و نصب درب و پنجره های دو جداره می باشد که انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک را با توجه به سلایق مشتریان به بهترین نحو عرضه می نماید.تمامی محصولات تولیدی در شرکت پنجره با تکنولوژی و ترکیبات مواد اولیه یکسان تولید شده و از طرف واحد نظارت و کنترل کیفی مرکزی، بصورت مرتب کنترل و نظارت می گردد. جهت کنترل و حفظ کیفیت برند انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک در کلیه واحدهای تولیدی در تمامی کشور نظارت دقیق علمی و عملی وجود داشته و همواره گزارش عملکرد واحدهای تولیدی بصورت ماهانه با آنالیز دقیق به مدیریت کنترل کیفی مرکزی ارسال می گردد https://upvc.pro/.  پروفیلهای تولید شده در کارخانه upvc  وین تک با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و جغرافیایی کشور و هم چنین کشورهای همجوار طراحی شده است تا دارای کیفیت و مقاومت بالایی باشند.
یکی انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک ، مدل کشویی است که در کشور ما به علت سابقه پنجره های قدیمی کشویی طرفداران خود را دارد. شاید بیشترین علت در این موضوع را بتوان کاربری پنجره کشویی را نسبت به پنجره لولایی دانست، اینکه پنجره کشویی هیچ فضایی را اشغال نمی کند و به راحتی به موازات بر روی لنگه کناری خود حرکت می کند.


انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک مدل کشویی
واقعیت این است که انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک مدل کشویی با اینکه نسبت به دیگر انواع پنجرهای کشویی از جمله آلومینیومی و چوبی قویتر است و آبندی و هوابندی بهتری نسبت به اینگونه انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک مدل کشویی دارد اما نسبت به پنجره upvc دوجداره لولایی دارای آبندی و هوابندی ضعیفتری است. ( که البته این مسئله ذات پنجره های کشویی است) در واقع عملیات فیتینگ ایجاد شده در پنجره دوجداره upvc لولایی قویتر و بهتر از پنجره دوجداره upvc کشویی صورت می گیرد.اما به هر حال به خاطر وجود سلایق و همچنین کاربری انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک مدل کشویی این نوع پنجره مورد استقبال افراد می باشد. در اینجا به چند نکته فنی اشاره می کنیم تا در هنگام خرید پنجره دوجداره upvc کشویی بتوانید بهترین نوع اینگونه پنجره ها را انتخاب کنید تا هم عمر مفیدتری داشته باشند و هم عملیات فیتینگ ( آبندی و هوابندی ) در آن به بهترین نحو صورت پذیرد:
۱- پروفیل انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک مدل کشویی
پروفیل انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک به عنوان اصلی ترین و نگهدارنده کلیه ملزومات یک پنجره دوجداره upvc بسیار حائز اهمیت است. در هنگام خرید حتما به استانداردهای پروفیل و گواهینامه های معتبر آن توجه کنید زیرا پروفیل انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک نامرغوب کشویی دارای لرزش زیاد ( مخصوصا در ابعاد بزرگ) می باشد که متاسفانه در بازار فعلی پروفیلهای پنجره upvc کشویی اکونومی زیادی وجود دارند که به علت ارزانی زیاد مورد استفاده قرار می گیرند که طبیعتا در آینده می تواند مشکلات بسیار زیادی را به وجود بیاورد.
۲- یراق انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک مدل کشویی
در پنجره دوجداره upvc کشویی تمام وزن شیشه و لنگه بازشو پنجره بر روی غلطکهایی است. که در زیر بازشو قرار دارند و در هنگام جابجایی و اعمال نیروی فیزیکی شما بر روی دستگیره لنگه بازشو به حرکت در می آید. متاسفانه به علت اینکه این غلطکها در در معرض دید نیستند عموما از یراق آلاتی با غلطکهای پلاستیکی بسیار ضعیف استفاده می شود که اصلا در حرکت لنگه بازشو، روان بودن احساس نمی شود و همچنین به علت وزن و فشار لنگه پنجره و شیشه دوجداره بر روی غلطکها بعد از مدتی شاهد شکستگی غلطکها خواهید بود و اینجاست که عملیات آبندی و هوابندی نیز به درستی صورت نخواهد پذیرفت. پیشنهاد ما به شما یراق پنجره دوجداره کشویی upvc استاندارد و معتبر با غلطکهای سرامیکی است که واقعا بهترین عملکرد چه از نظر روان بودن را دارند و همچنین توان تحمل وزن در آنها نسبت به غلطکهای پلاستیکی بسیار بیشتر است و عمر مفید آنها همیشگی است.
انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک مدل فولکس واگنی
انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک مدل فولکس واگنی یک انتخاب صحیح جهت درب و پنجره های لولایی با ابعاد بزرگ می باشد. سیستم فولکس واگنی جهت بازشوهای بزرگ و لنگه های سنگین بسیار مناسب است و باعث ایجاد فضایی باز و منظره ای دلپذیر می گردد. استفاده از یراق انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک مدل فولکس واگنی باعث هوابندی کامل شده و در حالت نیمه باز تهویه مناسبی فراهم  می آورد https://upvc.pro/کاربری آسان ، آب بندی و هوابندی قوی ، اجرای نماهای بزرگ شیشه دوجداره در پنجره با کمترین تقسیم بندی از جمله خصوصیات پنجره دوجداره یو پی وی سی فولکس واگنی است.


ویژگی های فنی انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک مدل فولکس واگنی:
عرض فریم: ۵۵ میلی متر
عرض بازشو: ۶۵ میلی متر
ضخامت پروفیل: ۱٫۸ میلی متر https://upvc.pro/
رنگ: آندایز رنگی ۱۲ میکرون، اجرا شده بر اساس استاندارد qualanod با ۲۰ سال پایداری.
رنگ پودری الکترواستاتیک out door تولید شده بر اساس استاندارد qualicoat در انواع رنگها و افکتهای سنباده ای، طرحدار.
لاستیک درزبندی نوعی لاستیک ترکیبی است که می‌تواند به مقدار زیادی کش بیاید و دوباره به حالت اولیه خود بدون هبچ گونه خرابی بازگردد. انواع لاستیک درزبندی موجود در بازار عبارتند ازEPDM,SEBS و TPV که از نظر کیفیت TPV از همه بهتر بوده اما دارای قیمت بسیار بالایی می باشد اما لاستیک EPDM علاوه بر قیمت مناسب دارای کیفیت بالایی نیز می باشد.
اگرتولید کننده برای پایین آوردن و کاهش قیمت انواع در پنجره دو سه جداره upvc وین تک از لاستیک درزبندی ارزان و بدون کیفیت استفاده نماید مشتریان با گذشت زمان دچار مشکلاتی از قبیل پارگی و ترک می شوند.

 

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...