در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک

در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک

کاربردهای  فراوان و مختلف در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک در ساختمانهای مسکونی, اداری باعث شده این محصول را به رایج ترین نوع در میان سایر انواع درب و پنجره تبدیل نماید. یکی از مزایای بازشو در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک اینست که برای گردش و جریان هوا می توان در را در حالت ثابت ,حتی در هنگام وزش باد شدید و طوفان گذاشت. https://upvc.pro/

 

کاربردهای  فراوان و مختلف در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک در ساختمانهای مسکونی, اداری باعث شده این محصول را به رایج ترین نوع در میان سایر انواع درب و پنجره تبدیل نماید. یکی از مزایای بازشو در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک اینست که برای گردش و جریان هوا می توان در را در حالت ثابت ,حتی در هنگام وزش باد شدید و طوفان گذاشت. https://upvc.pro/

در ساخت و سازهای ساختمان، در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک و آلمینیوم خوب باید پاسخ گوی نیازهای مشتری بوده و بعنوان یک عایق حرارتی مناسب، موجب از دست رفتن کمترین میزان انرژی، جهت دستیابی به تهویه مطبوع هوای داخل ساختمان گردد . پلی وینیل کلراید سخت (UPVC) ماده مناسبی جهت تولید سریع و گوناگون از پروفیلها است . این پروفیلها که علی رغم ارزانی بها از ظاهری زیبا برخوردارند ، امروزه به عنوان یکی از بهترین گزینه ها مورد توجه تولید کنندگان در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک قرار گرفته اند استفاده از شیشه دو و سه جداره به همراه یراق آلات مناسب علاوه بر اعمال کیفیت بالا در فرآیند تولید محصول موجب عدم نیاز به حفاظ های فلزی میگردد. مزایای متعدد استفاده از در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک در ساختمانها این محصول را به رایج ترین نوع در میان سایر انواع درب و پنجره در کشورهای پیشرفته تبدیل نموده است. در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک  مناسب ترین گزینه برای آشپزخانه ها می باشد. وين تك با بهره گيري از بهترين مواد اوليه كه قبل از ارائه به خطوط توليد در آزمايشگاه مورد تست هاي كيفي قرار مي گيرد و با تلفيق مديريت هدفمند و تكنولوژي برتر در توليد، مفتخر به دريافت بيش از ۱۳ استاندارد و و گواهينامه فني معتبر شده است كه از جمله آنها مي توان به استانداردهاي ift ROSENHEIM، RAL و گواهينامه هاي ايزو ۹۰۰۱ و ايزو ۱۴۰۰۱ اشاره كرد. درب و پنجره هاي دوجداره UPVC ، عايق حرارتي هستند. https://upvc.pro/متريال استفاده شده از آنها مي تواند در شرايط سخت جوي مانند رطوبت بالا، آب و هواي خشك و گرم، دماي زير صفر و يا حرارت بسيار بالا ظاهر خود را حفظ نمايد.
یراق آلات آلماني (روتو-شورينگ) براي در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک  بهتر است. با توجه به مكان قرار گيری اين پنجره و بازشوی آن در هنگام باز و بسته شدن به فضاي كمتري نياز است و داراي مزايای زير می باشد.
الف)داراي امنيت بالا با توجه به يراق آلات به كار رفته
ب)مخفي و پنهان بودن يراق آلات زير محور سش يا بازشو
ج)قابليت رگلاژ راحت در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک  
د)امنيت و راحتی در باز و بسته شدن توسط كودكان
نحوه باز شدن پنجره های كشويي به وسيله حركت غلطك هایی می باشد که بر روي ريل تعبيه شده است که مي تواند به چپ و يا راست حركت كند. حد فاصل قسمت بازشو و قسمت ثابت پنجره نوار هاي مويي است كه به منظور جلوگيري از ايجاد استحكاك قرار داده شده است. در در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک جنس نوار،که نوار آبندي نامیده میشود از نوار لاستيكي EPDM ،سیلیکون و یا TPE مي باشد.در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک قابليت ساخت در ابعاد مختلفي را دارد، همچنین به دلیل اين كه بتوان لنگه متحرک را درفریم پنجره حرکت دهیم لنگه متحرك آن بر روي لنگه ثابت قرار گيرد، پس اين پنجره ها در دو لنگه مساوی ساخته مي شوند.


انواع یراق آلات در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک
انواع یراق آلات در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک دارای نحوه عملکرد متفاوتی می باشند تا خریداران بتوانند با توجه به سلیقه و نیازشان هنگام سفارش درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی از آن استفاده نمایند چرا که با توجه به نوع یراق آلات استفاده شده در در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک با یکدیگر متفاوت می باشد.
۱- تک حالته (Turn)
۲- کلنگی یا یراق سرویسی پنجره (Tilt)
۳- در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک
در این نوع از یراق آلات در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک بر روی دو محور به صورت عمودی و افقی حرکت می کند. این سیستم به گونه ای طراحی شده که مانع بسیار مقاومی در برابر نفوذ آب باران، گرد و غبار، آلودگی هوا و کاهش آلودگی های صوتی می باشد. https://upvc.pro/
مکانیزم سيستم در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک
مکانیزم سيستم بازشو در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی دو حالته وین تک به صورت Tilt & Turn دو جهت بازشو و یا دوحالته حول هر دو محور کناري و زيرين ( عمودي و افقي) مي‌باشد.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...