در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک

در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک

در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک مناسب ترین جایگزین برای درب و پنجره های کشویی است. پروفیل یو پی وی سی در این پنجره ها از نوع معمولی می باشد، اما یراق آلات مورد استفاده در این پنجره ها نسبت به پنجره های دیگر گران تر است. سيستم بازشو در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک به صورت ريلی می باشد. https://upvc.pro/

 

در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک مناسب ترین جایگزین برای درب و پنجره های کشویی است. پروفیل یو پی وی سی در این پنجره ها از نوع معمولی می باشد، اما یراق آلات مورد استفاده در این پنجره ها نسبت به پنجره های دیگر گران تر است. سيستم بازشو در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک به صورت ريلی می باشد. https://upvc.pro/

در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک بهترین جایگزین برای پنجره های کشویی می باشد و دلیل آن مقاومت و عایق بندی بسیار بالای این نوع پنجره است. در این مقاله قصد داریم شما را با انواع در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک و ویژگی های منحصر به فردشان آشنا کنیم. سیستم در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک جهت بازشوهای بزرگ و لنگه های سنگین بسیار مناسب است و باعث ایجاد فضایی باز و منظره ای دلپذیر می گردد. استفاده از یراق فولکس واگنی باعث هوابندی کامل شده و در حالت نیمه باز تهویه مناسبی فراهم می آورد. https://upvc.pro/ یراق آلات در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک متنوع است به صورتی که از یراق آلات دستی نیمه اتومات Manull شروع شده و به یراق آلات فول اتوماتیک Full Automatic ختم می شود. در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک بسیار شیک ، با دوام ،مقاوم و دارای عایق بندی بسیار بالایی می باشند به صورتیکه علاوه بر عایق بودن شیشه ،حد فاصل پروفیل بازشو و فریم چند نوار درزبندی قرار می گیرد و باعث هوابندی و عایق کاری پنجرهupvc فولکس واگنی وین تک شما می گردد.
یکی از مهمترین مسائل در ساخت یک پنجره دوجداره یو پی وی سی بحث تحمل یراق ناشی از وزن پروفیل بازشو و شیشه دوجداره است. که اولا در پنجره لولایی و کشویی عمدتا یراق آلات upvc تحمل وزن لنگه های خیلی بزرگ را ندارند و ثانیا جابجایی و باز و بسته کردن پنجره به علت وزن بسیار زیاد، کاربری آسان آن را از بین می برد.
اما در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک مکانیزم و نوع یراق آلات با سیستم کشویی و لولایی کاملا متفاوت است و به طور بهتر می توان گفت سیستم فولکس واگنی یا Tilt & Slide عمدتا جهت ساخت پنجره های خاص با ارتفاع و عرضهای بزرگ با وزنهای زیاد طراحی شده است.
انواع مختلف در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک
در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک با یراق آلات مکانیکی
عمدتا در پنجره های کوچک استفاده می شود که بحث نوع بازشو و بحث عدم اشغال فضا در محل مهم می باشد. لازم به ذکر است که به علت وزن پایین شیشه و لنگه, باز و بسته شدن با اعمال نیروی فیریکی کامل توسط شخص صورت می پذیرد.
در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک با یراق آلات نیمه اتومات
از این یراق در پنجره های متوسط استفاده می شود, نسبت به یراق مکانیکی روانتربوده و اعمال نیروی فیزیکی جهت باز و بسته شدن پنجره یا درب کمتر می باشد. https://upvc.pro/
در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک با یراق آلات فول اتومات
این نوع یراق در اجرای پنجره های فولکس واگنی وین تک با ارتفاع, عرض و وزن بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. که عموما شما قادر خواهید بود بیشترین اندازه شیشه ( بهترین ویو ) و کمترین بازشو و تقسیم بندی را در این نوع پنجره مشاهده کنید.
مزیت های سیستم در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک
عایق ۱۰۰% نسبت به پنجره های کشویی
ایمنی بسیار بالا مطابق با آخرین دستاوردهای روز دنیا
– ترکیبی زیبا با ظاهری متفاوت نسبت به سایر بازشوها مطابق با آخرین استانداردهای روز اروپا در ۲ طرح نیمه اتومات و فول اتومات.
شرکت پنجره در تولید و اجرای پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی وین تک خود از معتبرترین یراق آلات فولکس واگنی از جمله ROTO و GU آلمان استفاده می نماید که هرکدام از معتبرترین تولید کنندگان اینگونه یراق آلات هستند. برای اطلاعات بیشتر از سیستم های درب و در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک با این شرکت تماس حاصل فرمایید.


سیستم در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک جهت بازشوهای بزرگ و لنگه های سنگین بسیار مناسب است و باعث ایجاد فضایی باز و منظره ای دلپذیر می گردد. https://upvc.pro/استفاده از یراق فولکس واگنی باعث هوابندی کامل شده و در حالت نیمه باز تهویه مناسبی فراهم می آورد. یراق آلات در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک متنوع است به صورتی که از یراق آلات دستی نیمه اتومات Manull شروع شده و به یراق آلات فول اتوماتیک Full Automatic ختم می شود. در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک بسیار شیک ، با دوام ،مقاوم و دارای عایق بندی بسیار بالایی می باشند به صورتیکه علاوه بر عایق بودن شیشه ،حد فاصل پروفیل بازشو و فریم چند نوار درزبندی قرار می گیرد و باعث هوابندی و عایق کاری پنجرهupvc فولکس واگنی وین تک شما می گردد.
در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک با یراق مکانیکی که معمولا برای پنجره های کوچک استفاده می شود که بحث نوع بازشو و بحث عدم اشغال فضا در محل مطرح می باشد.
در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک با یراق نیمه اتومات در درب و پنجره های یو پی وی سی متوسط استفاده می شود و نسبت به یراق مکانیکی روانتر بوده و اعمال نیروی فیزیکی جهت باز و بسته شدن درب و پنجره کمتر می باشد.
در پنجره دو سه جداره فولکس واگنی وین تک با یراق فول اتومات شما با کمترین فشار فیزکی ممکنه بر روی دستگیره می توانید بزرگترین بازشوها را باز و بسته نمایید.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...