در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک

در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک

ویژگی حالت در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک, باز شدن بر روی دو محور عمودی و افقی با یک دستگیره می باشد،  و هم چنین عایق بودن بیشتر در برابر نفوذ گرد و غبار ،آلودگی و سرو صدا نسبت به یراق آلات  تک حالته ، از دیگر مزایای در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک می باشد. https://upvc.pro/

ویژگی حالت در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک, باز شدن بر روی دو محور عمودی و افقی با یک دستگیره می باشد،  و هم چنین عایق بودن بیشتر در برابر نفوذ گرد و غبار ،آلودگی و سرو صدا نسبت به یراق آلات  تک حالته ، از دیگر مزایای در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک می باشد. https://upvc.pro/

 مطابق قوانین اتحادیه اروپا تا سال ۲۰۱۵ تمامی تولیدات و محصولات مورد مصرف در صنایع مختلف از جمله در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک بایستی قابل بازیافت بوده و آلودگی زیست محیطی نداشته باشند.در این راستا تمامی کارخانجات وین تک WINTECH در جهان نیز مطابق با بسیاری از تولیدکنندگان پروفیلهای UPVC در اروپا بخصوص کشور آلمان و با استقرار تکنیک و دانش فنی بهینه شده در فرآیند فرمولاسیون محصولات خود، از سال ۲۰۰۸ و قبل از اتمام زمان بندی معین شده اتحادیه کشورهای اروپایی، در تمامی تولیدات خود از بکارگیری مواد و افزودنی های پایه سرب (آلوده کننده محیط زیست و مضر برای حیات انسان) خودداری نموده و از استابلایزرهای بر پایه کلسیم زینک استفاده می نمایند. در کارخانه در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک کشور ایران نیز مطابق با سایر کارخانجات این گروه از ابتدای شروع فعالیت و باتوجه به اهمیت موضوع حفظ محیط زیست برای نسل های آینده و جلوگیری از آلودگی زیست محیطی، از استابلایزرهای بر پایه کلسیم زینک در ترکیب مواد پلیمری و تولید انواع پروفیل های UPVC استفاده می گردد.
انواع در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک از نظر حالات بازشو به دسته های زیر تفکیک می شوند:
در مدل پنجره دو جداره یو پی وی سی دو حالته یا Tilt and Turn که به آن دو جهت بازشو نیز گفته می‌شود، حرکت بازشوی پنجره بر روی دو محور افقی و عمودی توسط یک دستگیره انجام می گیرد.
مزایای در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک :
۱- داشتن قفل کودک جهت حفظ ایمنی کودکان https://upvc.pro/
۲- عایق بودن بیشتر در برابر نفوذ گرد و غبار نسبت به مدل پنجره معمولی
در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک دولنگه بازشو (پنجره دوجداره فرانسوی)
هر دولنگه در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک قابلیت باز شدن را دارد. پنجره دولنگه بازشو وین تک به دلیل نداشتن هیچ گونه ستونی در وسط پنجره، باعث به وجود آمدن زاویه دید بهتری و استفاده بهتر از فضای محیطی اطراف می باشد.
در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک مدل کشویی:
سیستم بازشوی پنجره دو جداره upvc کشویی به صورت ریلی و مانند پنجره های آلومینیومی در هر دو جهت چپ و راست می‌باشد. پنجره دو جداره یو پی وی سی کشویی خود به دو نوع، پنجره دو جداره کشویی تک ریل و جفت ریل تقسیم بندی می شود.
مزایای در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک مدل کشویی :
۱- عدم مزاحمت برای پرده های نصب شده
۲- عدم اشغال فضای خانه هنگام باز وبسته شدن
شرکت پنجره با استفاده از مواد اولیه با کیفیت علاوه بر تولید پروفیل های سفید رنگ با شفافیت بالا, برای افزایش تنوع محصولات خود و هم چنین برطرف کردن نیاز آرشیتکت ها و معماران اقدام به تولید پروفیل یو پی وی سی وین تک با رنگ بندی متنوع نموده است.
۱– پروفیل در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک سفید با پوشش رنگ اکریلیک
۲– پروفیل در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک سفید با پوشش یک طرف لمینت جهت استفاده در نمای داخل و یا خارج ساختمان


علاوه بر پروفیل های رنگی لمینت شده ، امکان رنگ پروفیل در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک با رنگ های مخصوص نیز وجود دارد که این رنگ ها بسیار مقاوم بوده و تنوع رنگ ها را افزایش می دهد. شما می توانید پروفیل در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک را به هر رنگی که می خواهید به شرکت پنجره دوجداره با توجه به طراحی ساختمان خود سفارش دهید.
پروفیل های روکش شده (لمینت) در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک:
پروفیل های لمینت مخصوص در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک برای ایجاد طرح های تزینی و برجسته رنگی جهت نماهای طرح چوب ساخته شدند و در کنار زیبایی امتیازاتی همچون ثبات رنگ در شرایط مختلف آب وهوایی، ضد خش بودن، دوام و استحکام نیز دارند و به راحتی نظافت می شوند. https://upvc.pro/جنس روکش و چسب روکش در کیفیت این نوع پروفیل ها از اهمیت بسزایی برخوردار است. لازم بذکر است این نوع رنگ در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک دارای ضمانت می باشد.تمامی محصولات تولیدی در شرکت پنجره با تکنولوژی و ترکیبات مواد اولیه یکسان تولید شده و از طرف واحد نظارت و کنترل کیفی مرکزی، بصورت مرتب کنترل و نظارت می گردد. جهت کنترل و حفظ کیفیت برند در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک در کلیه واحدهای تولیدی در تمامی کشور نظارت دقیق علمی و عملی وجود داشته و همواره گزارش عملکرد واحدهای تولیدی بصورت ماهانه با آنالیز دقیق به مدیریت کنترل کیفی مرکزی ارسال می گردد.  پروفیلهای تولید شده در کارخانه در پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و جغرافیایی کشور و هم چنین کشورهای همجوار طراحی شده است تا دارای کیفیت و مقاومت بالایی باشند.

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...