در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست

در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست

در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست مدل دو ریل از پایین ترین میزان عایق بندی نسبت به انواع دیگر پنجره های دوجداره یو پی وی سی ویستابست بر خوردار است اما اگربخواهیم این پنجره را با پنجره های قدیمی مقایسه کنیم باید گفت نسبت به آنها از کارایی بیشتری برخوردار است. https://upvc.pro/

 

در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست مدل دو ریل از پایین ترین میزان عایق بندی نسبت به انواع دیگر پنجره های دوجداره یو پی وی سی ویستابست بر خوردار است اما اگربخواهیم این پنجره را با پنجره های قدیمی مقایسه کنیم باید گفت نسبت به آنها از کارایی بیشتری برخوردار است. https://upvc.pro/
یکی از انواع پنجره های دوجداره یو پی وی سی ویستابست ، پنجره دوجداره مدل کشویی است که در کشور ما به علت سابقه پنجره های قدیمی کشویی طرفداران خود را دارد. شاید بیشترین علت در این موضوع را بتوان کاربری پنجره کشویی را نسبت به پنجره لولایی دانست، اینکه پنجره کشویی هیچ فضایی را اشغال نمی کند و به راحتی به موازات بر روی لنگه کناری خود حرکت می کند.واقعیت این است که در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست با اینکه نسبت به دیگر انواع پنجرهای کشویی از جمله آلومینیومی و چوبی قویتر است و آبندی و هوابندی بهتری نسبت به اینگونه پنجره های دوجداره کشویی دارد اما نسبت به پنجره یو پی وی سی دوجداره لولایی دارای آبندی و هوابندی ضعیفتری است. ( که البته این مسئله ذات پنجره های کشویی است) در واقع عملیات فیتینگ ایجاد شده در پنجره دوجداره یو پی وی سی لولایی قویتر و بهتر از پنجره دوجداره یو پی وی سی کشویی صورت می گیرد https://upvc.pro/. اما به هر حال به خاطر وجود سلایق و همچنین کاربری در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست این نوع پنجره مورد استقبال افراد می باشد. در اینجا به چند نکته فنی اشاره می کنیم تا در هنگام خرید در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست بتوانید بهترین نوع اینگونه پنجره ها را انتخاب کنید تا هم عمر مفیدتری داشته باشند و هم عملیات فیتینگ ( آبندی و هوابندی ) در آن به بهترین نحو صورت پذیرد:
سیستم بازشو در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست که به عنوان ریلی نیز شناخته می‌شود همانند پنجره‌های آلومینیومی معمول و بصورت کشویی در دو جهت چپ و راست می‌باشد. یکی از ویژگی‌های برجسته این نوع پنجره‌ها،  عدم اشغال محیط داخلی و همچنین مزاحمت برای پرده‌های نصب شده می‌باشد. همچنین نوع بازشو این پنجره می‌تواند به صورت‌های یک ثابت یک بازشو، دو عدد بازشو بدون ثابت، دو بازشو و یک ثابت و… طراحی گردد. گفتنی است که در این مدل با توجه به نصب یراق آلات مربوط در بخش غیرقابل دید (داخل بازشو) هیچ‌یک از آن‌ها قابل مشاهده نبود و این مورد به نمای زیبای این پنجره جلوه دوچندانی خواهد بخشید. همچنین قابلیت نصب کتیبه در قسمت فوقانی بازشوها از جمله ویژگی‌های دیگر این مدل می‌باشد.در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست به هیچ عنوان تغییر رنگ نداده و نیاز هم به رنگ آمیزی ندارند و بنا به درخواست مشتری بصورت سفید, لمینیت و یا رنگی تولید می شود. درب و پنجره های شرکت ویستاست به راحتی با محلول های آب و صابون تمیز می شوند و نیازی به جلا و رنگ آمیزی دوره ای ندارد . سبکی ، تنوع رنگ و قابلیت ساخت با طرح های متنوع ، این درب پنجره ها را برای هر نوع معماری مناسب می سازند. قابلیت چرخش پنجره بر روی دو محور افقی و عمودی بوسیله چرخش دستگیره ، امكان استفاده راحت و متناسب با هر فضا را در این پنجره ها فراهم می سازد .
فروش انواع مختلف پروفیل در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست
پروفیل سری سه محفظه ای در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست
در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست این پروفیل دارای عرض ۳ میلی متری می باشد که برای موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرد.


پروفیل سری پنج محفظه ای در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست
شرکت ویستا بست ۱۴ مدل از پروفیل پنجره دوجداره در سایز پنج محفظه ای را به بازار فروش عرضه کرده است عرض این پروفیل ها در سایز ۵۰ میلیمتر می باشد که برای ساخت انواع مختلف درب و پنجره دوجداره مناسب می باشد هدف از ایجاد این نوع از پروفیل کاهش حجم اتلاف انرژی می باشد.
پروفیل سری پنج کشویی در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست
این نوع از پروفیل همانگونه که از اسم آنها مشخص می باشد برای در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست  مورد استفاده قرار میگرد این پروفیل در سایز های ۳ و ۵ میلیمتری در بازار موجود می باشد و دارای مزیت های متعددی برای ایجاد و نصب در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست  می باشد.
در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست – مدل تک ریل
در طراحی پروفیل پنجره یو پی وی سی کشویی ویستابست، یکی از ریل ها جای خود را به قسمت فیکس می دهد که سبب افزایش عایق بندی نسبت به در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست دو ریل می گردد. سطح مقطع این پروفیل دارای عرض ۱۰۷ میلیمتری می باشد. https://upvc.pro/
ویژگی های در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست
۱- عدم نیاز به رنگ آمیزی و سهولت در نظافت
۲- عدم تغییر حالت پنجره یو پی وی سی کشویی ویستابست
۳- عایق حرارتی و برودتی در پنجره یو پی وی سی کشویی ویستابست
۱- پروفیل پنجره یو پی وی سی کشویی ویستابست
پروفیل در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست به عنوان اصلی ترین و نگهدارنده کلیه ملزومات یک پنجره دوجداره upvc بسیار حائز اهمیت است. https://upvc.pro/در هنگام خرید حتما به استانداردهای پروفیل و گواهینامه های معتبر آن توجه کنید زیرا پروفیل پنجره دوجداره upvc نامرغوب کشویی دارای لرزش زیاد ( مخصوصا در ابعاد بزرگ) می باشد که متاسفانه در بازار فعلی پروفیلهای در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست اکونومی زیادی وجود دارند که به علت ارزانی زیاد مورد استفاده قرار می گیرند که طبیعتا در آینده می تواند مشکلات بسیار زیادی را به وجود بیاورد.
۲- یراق در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست
در در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست تمام وزن شیشه و لنگه بازشو پنجره بر روی غلطکهایی است. که در زیر بازشو قرار دارند و در هنگام جابجایی و اعمال نیروی فیزیکی شما بر روی دستگیره لنگه بازشو به حرکت در می آید. متاسفانه به علت اینکه این غلطکها در در معرض دید نیستند عموما از یراق آلاتی با غلطکهای پلاستیکی بسیار ضعیف استفاده می شود که اصلا در حرکت لنگه بازشو، روان بودن احساس نمی شود و همچنین به علت وزن و فشار لنگه پنجره و شیشه دوجداره بر روی غلطکها بعد از مدتی شاهد شکستگی غلطکها خواهید بود و اینجاست که عملیات آبندی و هوابندی نیز به درستی صورت نخواهد پذیرفت. پیشنهاد ما به شما یراق در پنجره دو سه جداره یو پی وی سی کشویی ویستابست استاندارد و معتبر با غلطکهای سرامیکی است که واقعا بهترین عملکرد چه از نظر روان بودن را دارند و همچنین توان تحمل وزن در آنها نسبت به غلطکهای پلاستیکی بسیار بیشتر است و عمر مفید آنها همیشگی است.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...