در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک

در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک

شرکت در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک در تولید خود با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب علاوه بر تولید پروفیل های سفید رنگ و شفاف, برای افزایش تنوع محصولات خود و هم چنین برطرف کردن نیاز مشتریان , معماران و ساختمان سازان اقدام به تولید پروفیل در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک با رنگ بندی متنوع نموده است. https://upvc.pro/

 

شرکت در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک در تولید خود با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب علاوه بر تولید پروفیل های سفید رنگ و شفاف, برای افزایش تنوع محصولات خود و هم چنین برطرف کردن نیاز مشتریان , معماران و ساختمان سازان اقدام به تولید پروفیل در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک با رنگ بندی متنوع نموده است. https://upvc.pro/

در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک یا دو لنگه بازشو همانطور که از نامش مشخص است دارای دو لنگه بازشو است که در خلاف جهت یکدیگر باز می شوند و به دلیل زیبایی و عمق دید بالا بسیار کارایی دارد. یکی از ویژگی های در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک این است که بر خلاف دیگر پنجره های دو لنگه هر کدام از لنگه های آن می تواند به تنهایی و به صورت مستقل باز شود ، ویژگی دیگر آن این است که زمانی که دو لنگه آن باز شود هیچ گونه مانعی برای دید شما وجود ندارد و بیشترین زاویه دید را به شما می دهد. بسیاری از مردم به دلیل قابلیت باز شدن هر دو لنگه این پنجره ها نگران عایق بودن آنها هستند ولی شرکت ما با استفاده از بهترین پروفیل ها و عایق بند های پیشرفته این مشکل را کاملا حل کرده است.
در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک با بهره گيري از بهترين مواد اوليه كه قبل از ارائه به خطوط توليد در آزمايشگاه مورد تست هاي كيفي قرار مي گيرد و با تلفيق مديريت هدفمند و تكنولوژي برتر در توليد، مفتخر به دريافت بيش از ۱۳ استاندارد و و گواهينامه فني معتبر شده است كه از جمله آنها مي توان به استانداردهاي ift ROSENHEIM، RAL و گواهينامه هاي ايزو ۹۰۰۱ و ايزو ۱۴۰۰۱ اشاره كرد. درب و پنجره هاي دوجداره UPVC ، عايق حرارتي هستند. متريال استفاده شده از آنها مي تواند در شرايط سخت جوي مانند رطوبت بالا، آب و هواي خشك و گرم، دماي زير صفر و يا حرارت بسيار بالا ظاهر خود را حفظ نمايد. https://upvc.pro/اين شرايط تأثيري بر محصولات ساخته شده از يو پي وي سي ندارد و اين محصولات مي توانند ساليان متوالي بدون تغيير شكل يا هر گونه ايرادي بدون نياز به نگهداري خاصي به كار خود ادامه دهند. همچنين اين درب و پنجره ها در برابر آتش مقاوم هستند. آزمايش هاي بسياري در اين زمينه بر روي آنها انجام شده است كه نشان مي دهد درب و پنجره يو پي وي سي در آتش سوزي، دافع آتش خواهد بود.
مزایای در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک
۱– هر دو لنگه قابلیت باز شدن را دارا می‌باشد.
۲– مناسب بودن در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک
۳– با نصب در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک شما دید بیشتری نسبت به فضای بیرون خود خواهید داشت.
مطابق قوانین اتحادیه اروپا تمامی محصولات مورد مصرف در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی بایستی قابل بازیافت و بدون آلودگی های زیست محیطی باشند. درهمین راستا تمامی کارخانجات در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک مطابق با بسیاری از تولید کنندگان دراروپا و با استفاده از تکنیک و دانش فنی بهینه شده در فرآیند فرمولاسیون محصولات خود، در تمامی تولیدات خود از بکارگیری مواد و افزودنی هایی بر پایه سرب (آلوده کننده محیط زیست و مضر برای حیات انسان) خودداری نموده و از استابلایزرهای بر پایه کلسیم زینک استفاده می نمایند.


هر پروژه از اجزای مختلفی تشکیل می شود نظیر پروفیل ، شیشه ، یراق آلات ، دستمزد و نصب در عین حال هر پروژه نیز بسته به نوع طراحی آن نظیر تعداد درب و پنجره ها ، تعداد بازشوها ، نوع بازشوها و … با یکدیگر متفاوت هستند. بدین لحاظ نمی توان بدون اندازه ها و طراحی پروژه، قیمت دقیقی از آن بدست آورد. https://upvc.pro/اگر شما تمایل دارید که قیمت دقیقی از پروژه خود داشته باشید ، کافیست اندازه ها و طراحی پروژه خود را برای این شرکت از طریق تلفن, ایمیل و یا تلگرام ارسال نمایید. شرکت پنجره به وسیله نرم افزار مخصوص صنعت UPVC محاسبات را به صورت کاملاً دقیق انجام داده و پیشنهاد قیمت در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک را با جزییات کامل به شما اعلام می نماید.

ویژگی های پروفیل در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک
۱– پروفیل در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک سفید با پوشش رنگ اکریلیک
۲– پروفیل در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک سفید با پوشش یک طرف لمینت جهت استفاده در نمای داخل و یا خارج ساختمان
در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک از برند های معروف و معتبر پنجره دوجداره یو پی وی سی در کشورمان ایران است که با سابقه چندین ساله در زمینه تولید پرفیل های یو پی وی سی فعالیت دارد. این شرکت دفتر فروش در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک می باشد که روز به روز در حال پیشرفت است و از تجهیزات بسیار پیشرفته ای که از کشور اتریش و آلمان تهیه کرده است اقدام به ساخت درب و در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک نموده است. https://upvc.pro/شرکت وین تک از اواخر سال ۱۹۸۰ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پروفیل های upvc در ابعاد و مقاطع مختلف آغاز نموده و با بیش از سه دهه فعالیت، پروفیلهای تولیدی خود را در بازار مصرفی کشورهای مختلف عرضه نمود. با توجه به عرضه بسیار پروفیل در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک در ایران طی چندین سال گذشته شرکت در پنجره دو سه جداره فرانسوی وین تک تصمیم به احداث کارخانه در ایران نمود و فاز یک کارخانه وین تک در ابتدای آبان ماه سال ۹۰ در زمینی به وسعت ۳۶۰۰ متر مربع وزیر بنای تولیدی به وسعت ۱۶۰۰۰ متر مربع در شهر تبریز افتتاح و شروع به فعالیت ، تولید و عرضه انواع پروفیلهای یو پی وی سی استاندارد وین تک مورد نیاز این صنعت نمود.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...