در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست

در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست

در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست نسبت به پنجره های معمولی دارای طول عمر بالا می باشند.این پنجره ها از عایق خوبی در برابر اشتعال,حرارت, صوت, در برابرنفوذ آب و گرد و غبار می باشد. همچنین با توجه به تکنولوژی خاص در رنگ آمیزی می توان رنگهای متنوعی را در در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست مشاهده کرد. https://upvc.pro/

 

در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست نسبت به پنجره های معمولی دارای طول عمر بالا می باشند.این پنجره ها از عایق خوبی در برابر اشتعال,حرارت, صوت, در برابرنفوذ آب و گرد و غبار می باشد. همچنین با توجه به تکنولوژی خاص در رنگ آمیزی می توان رنگهای متنوعی را در در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست مشاهده کرد. https://upvc.pro/

کیفیت، خدمات و برند موفق سه راز پیشرفت و نقاط قوت در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست است، چه این که کیفیت برتر محصولات ویستابست دست کم در سه عامل انتخاب مواد اولیه با کیفیت، برخورداری از پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا و البته بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و با سابقه به همراه جمعی از نخبه ترین تحصیل کرده های رشته های مرتبط با صنعت پروفیل یو پی وی سی نهفته است. مواد اولیه مصرفی در تولید پروفیل های ویستابست، از بالاترین استاندارد جهانی است که فرمولاسیون این مواد با شرایط آب و هوایی و اقلیمی شهر های مختلف ایران سازگار است و میزان دی اکسید تیتانیوم به کار رفته در پروفیل های یو پی وی سی ویستابست، باعث مقاومت تایید شده و تحسین شده پروفیل ویستابست در برابر تابش مستقیم نور خورشید شده و دیگر خبری از تغییر رنگ در در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست نخواهد بود.پنجره ها یکی از اجزای معماری هستند که همواره در برقراری نظم و هماهنگی در بنا و یا به عکس در آشفتگی اشاره شده، نقش موثری داشته اند. قبل از تاثیرات دوران جدید، پنجره ها در رابطه با جنبه های ذهنی زندگی انسان نیز نقش های قابل توجهی داشته اند. بنابراین مفهوم پنجره هنوز می تواند جای تامل داشته باشد. https://upvc.pro/همچنین توجه به جنبه های وجودی و معناشناختی پنجره در هر فرهنگی می تواند در شناخت نسبت به فرهنگ معماری موثر واقع شود. لذا شاید واژه پنجره یکی از کلمه های مهمی باشد که بعد از واژه خانه برای شناخت مفهوم زیست انسان باید به آن پرداخت. یکی از انواع پنجره که متناسب با مدل و طرح اصلی ساختمان استفاده می شود، در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست می باشد.
پروفیل در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست
یکی از پرکاربرد ترین پروفیل های upvc  ویستابست VISTABEST در ساخت در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست ، پروفیل های سری ۶۰ با سه محفظه می باشد. از جمله مشخصات این پروفیل رعایت استاندارد های کیفی معتبر, ضخامت ۳ میلی متری برای دیواره های اصلی و استفاده از این پروفیل برای بازسازی و تعویض پنجره های قدیمی با در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست بدون تخریب می باشد. از اصلی ترین پروفیل های این سری در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست ، پروفیل فریم یا قاب است که در سه نوع پروفیل قاب بلند، پروفیل قاب کوتاه و پروفیل قاب بازسازی تولید می شود. تفاوت کاربرد پروفیل قاب بلند و قاب ساده در استفاده از یراق آلات و ریل های مختلف مانند درب و در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست tilt & slid می باشد. پروفیل بازسازی درب در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست نیز در تعویض پنجره های قدیمی کاربرد دارد و با لبه ۳۴٫۵ میلیمتری خود، فریم باقیمانده از پنجره قدیمی را کاملا پوشش می دهد.
خصوصیات در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست ( vistabest ):
• در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست  درظریف ، شکیل و زیبا
• استحکام بالا با ضخامت مناسب لایه بیرونی و بکارگیری پروفیلهای گالوانیزه درون فضاهای خالی
• دوام و طول عمر زیاد و مقاوم در برابر هرگونه شرایط آب و هوایی ، نور ، اشعه ماوراء بنفش(U.V) ، گرمای مستقیم و شدید خورشید https://upvc.pro/


• در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست  غیر قابل پوسیدگی و زنگ زدگی
• مقاوم در برابر عوامل خورندگی (اسیدها و بازها) و مواد شیمیایی
• غیر قابل اشتعال و بدون تغییر شکل در محدوده دمایی ۸۰+ تا ۴۰- درجه سانتیگراد

تعویض در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست
براى در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست دوراه وجود دارد .
اولى اينکه، بهمان حالت وصورت که وجود دارد ازنوع يوپى وى سى کليشه شده وبا دستگاه تمام اتوماتيک خم داده وساخته ميشود که زيبا ميشود اما بسيار پرهزينه است و درعين حال درزگيرى وعايق کمترى نسبت به پنجره هاى عادى دارد .
دوم اينکه ، حالت قوس و هلال پنجره ها جداگانه پر ميشود . یا با شیشه دوجداره طبق نمای قبلی آن قسمت عایق میشود و درزير آن پنجره عادى ساخته ميشود و مزاياى آن نسبت به قوسى هم قيمت مناسبتر و هم کيپ شدن وبهتر عايق شدن آن است .  اما به خواسته شما هرکدام برای ما قابل اجراست.
در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست به هیچ عنوان تغییر رنگ نداده و نیاز هم به رنگ آمیزی ندارند و بنا به درخواست مشتری بصورت سفید, لمینیت و یا رنگی تولید می شود. درب و پنجره های شرکت ویستاست به راحتی با محلول های آب و صابون تمیز می شوند و نیازی به جلا و رنگ آمیزی دوره ای ندارد . https://upvc.pro/ سبکی ، تنوع رنگ و قابلیت ساخت با طرح های متنوع ، این درب پنجره ها را برای هر نوع معماری مناسب می سازند. قابلیت چرخش پنجره بر روی دو محور افقی و عمودی بوسیله چرخش دستگیره ، امكان استفاده راحت و متناسب با هر فضا را در این پنجره ها فراهم می سازد .

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...