انواع پروفیل در پنجره دو سه جداره upvc وین تک

انواع پروفیل در پنجره دو سه جداره upvc وین تک

شرکت ما یکی از نمایندگی های فعال در زمینه تولید انواع پروفیل در پنجره دو سه جداره upvc وین تک می باشد. کیفیت پروفیل در پنجره دو سه جداره upvc وین تک این شرکت بسیار با کیفیت و مطلوب بوده است و با قیمت مناسبی نیز نسبت به دیگر تولیدکنندگان محصولات خود را به مشتریان محترم عرضه می نماید. https://upvc.pro/

 

شرکت ما یکی از نمایندگی های فعال در زمینه تولید انواع پروفیل در پنجره دو سه جداره upvc وین تک می باشد. کیفیت پروفیل در پنجره دو سه جداره upvc وین تک این شرکت بسیار با کیفیت و مطلوب بوده است و با قیمت مناسبی نیز نسبت به دیگر تولیدکنندگان محصولات خود را به مشتریان محترم عرضه می نماید. https://upvc.pro/
 موسسه استاندارد و تحقیقات ایران تنها نهادی در کشور است که استانداردهای ملی ایران را تعیین میکند و بر همین اساس این موسسه استانداردی برای ارزیابی کیفیت پروفیل های با مقاومت ضربه ای بالا که در ساخت درب و پنجره دو جداره upvc به کار میرود در اختیار دارد که به عنوان مبحث ۶۸۴۰ شناخته می شود و پروفیل یو پی وی سی وین تک توانسته است این استاندارد را کسب نماید. در آزمون استاندارد پروفیل یو پی وی سی وین تک عوامل متعددی از جمله وزن پروفیل, ابعاد پروفیل upvc, ظاهر پروفیل, شرایط آب و هوایی منطقه, آزمون حرارتی پروفیل و مواد اولیه مورد آزمایش قرار می گیرند. باید توجه کرد که شکل ظاهری پروفیل یو پی وی سی وین تک در هنگام آزمون استاندارد و همچنین در هنگام استفاده از انواع پروفیل در پنجره دو سه جداره upvc وین تک در ساخت درب و پنجره دو جداره  یو پی وی سی بسیار مهم است که باید دارای رنگ ثابت و یکنواخت بوده و سطح آن از هر گونه ترک و جسم خارجی و حفره به دور باشد. https://upvc.pro/ اما اگر در هنگام تولید زدگی کوچکی روی پروفیل ایجاد شود اگر روی ظاهر و عملکردش در ساخت درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی تاثیر نداشت قابل چشم پوشی است.
انواع پروفیل در پنجره دو سه جداره upvc وین تک
پروفیل درب و پنجره دو سه جداره upvc وین تک سری W700
پروفیل درب و پنجره دو سه جداره upvc وین تک سری W640
پروفیل درب و پنجره دو سه جداره upvc وین تک سری W260
پروفیل درب و پنجره دو سه جداره upvc وین تک سری PP624
شرکت وین تک جزوء تولید کنندگان مطرح پروفیل های یو پی وی سی برای ساخت درب و پنجره دوجداره در سطح کشور می باشد. این شرکت برای ساخت انواع پروفیل های پنجره دوجداره از پلیمرها و مواد اولیه استاندارد استفاده می نماید,  https://upvc.pro/ درب و پنجره دو سه جداره upvc وین تک از پروفیل های متفاوتی ساخته شده اند بعنوان مثال برای پنجره دوجداره کشویی از پروفیل سری W260 استفاده می شود.


مشخصات فنی انواع پروفیل در پنجره دو سه جداره upvc وین تک
– عرض ۷۰ میلیمتر و ۵ اتاقک جهت عایق بندی مناسب در سری W700
– عرض ۶۰ میلیمتر و ۴ اتاقک جهت عایق بندی بهینه و مناسب در سری W640
– عرض ۱۰۷ میلیمتر برای سری W260 تک ریل و اتاقک های تقویت کننده پروفیل
– عرض ۸۵ میلیمتر برای سری W260 جفت ریل و اتاقک های تقویت کننده پروفیل
– عرض ۶۰ میلیمتر و ۴ اتاقک جهت عایق بندی بیشتر درسری PP624
– ضخامت دیواره های خارجی استاندارد
(ISIRI: 12291/A , EN 12608,DIN EN 12608,BS EN 12608, RAL GZ 716/1)
دارای لاستیک های درزبندی استاندارد
کانال مخصوص و تعبیه شده جهت تخلیه آب باران
امکان نصب زهوارهای شیشه برای ضخامت های۴ و ۲۰ و ۲۴ و ۳۲ میلیمتر
مقاطع مختلف انواع پروفیل در پنجره دو سه جداره upvc وین تک
باور غلطی در میان برخی رایج شده است که مثلا پروفیل سری ۷۰ از ۶۰ استحکام بیشتری دارد. در یو پی وی سی اینگونه نیست. در پنجره یو پی وی سی همه چیز به پروفیل گالوانیزه ارتباط پیدا می کند. بنابراین اگر در دو نوع پنجره ای که با پروفیل های یو پی وی سی با سطح مقاطع متفاوتی ساخته شده اند، سایز گالوانیزه ها نیز یکسان باشد، این دو نوع پنجره توان و استحکام یکسانی خواهند داشت.
انتخاب پروفیل گالوانیزه مناسب برای در پنجره دو سه جداره upvc وین تک
حتما باید از گالوانیزه شناسنامه دار استفاده کنید. شناسنامه یک گالوانیزه به ما خواهد گفت که پنجره چقدر نیرو را تحمل خواهد کرد، چقدر فشار باد را می تواند تحمل کند، چقدر وزن شیشه را میتواند تحمل کند. در واقع فشارهای وارده بر پنجره شامل فشارهای مرده و زنده می شوند. نیروهای مرده عبارتند از وزن خود پنجره، شیشه و یراق آلات. نیروهای زنده عموما نیروهایی هستند که شاید همیشه حضور نداشته باشند، ولی نیروی بسیاری را بر پنجره وارد می کنند، مانند فشار باد. حتی در مکان هایی که پنجره در آنها نصب می شود، می تواند نیروهای زنده مختلفی را در خود داشته باشد که باید حتما مورد محاسبه قرار گیرد. مثلا باید احتمال برخورد انسان را با پنجره ها نیز در نظر گرفت و آن ها را در محاسبات وارد کرد. یکی از مهمترین محدودیت ها ی این پنجره ها به ابعاد آنها مربوط میشود. این طور نیست که بتوانیم پنجره ها را به هر اندازه ای که خواستیم بسازیم، مگر آنکه محدودیت ها، قابلیت ها و روش های اجرایی آن را بشناسیم. https://upvc.pro/ ضمن این که برای ساخت پنجره در ابعاد مختلف باید عواملی را در نظر گرفت و محاسباتی را انجام داد. در واقع این پروفیل گالوانیزه است که مهم ترین نقش را در خصوص سایز پنجره بازی می کند. تفاوت در قیمت انواع پروفیل در پنجره دو سه جداره upvc وین تک بدلیل افزایش وزن پروفیل می باشد بدین منظور که هر چه پروفیل سنگین تر باشد قیمت به نسبت آن افزایش پیدا می کند. باور غلطی در میان برخی رایج شده است که مثلا پروفیل سری ۷۰ از ۶۰ استحکام بیشتری دارد. در یو پی وی سی اینگونه نیست. در پنجره یو پی وی سی همه چیز به پروفیل گالوانیزه ارتباط پیدا می کند. بنابراین اگر در دو نوع پنجره ای که با پروفیل های یو پی وی سی با سطح مقاطع متفاوتی ساخته شده اند، سایز گالوانیزه ها نیز یکسان باشد، این دو نوع پنجره توان و استحکام یکسانی خواهند داشت.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...