پروفیل درب و پنجره دو سه جداره ویستابست

پروفیل درب و پنجره دو سه جداره ویستابست

شرکت تولیدی پروفیل درب و پنجره دو سه جداره ویستابست در سال ۱۳۸۲ تأسیس شد. این شرکت  در حال حاضر بزرگ ترین تولید کننده پروفیل upvc به اشکال سه و پنج محفظه ای در ۵ رنگ لمینیت یا روکشدار در ایران می باشد. شرکت پروفیل درب و پنجره دو سه جداره ویستابست در فاز اول تولید، اقدام به تولید پانزده نوع پروفیل برای ساخت در و پنجره یو پی وی سی با استفاده از شیشه های یک و دو جداره مطابق با معتبرترین استاندارد های روز دنیا عمل کرده است .

شرکت تولیدی پروفیل درب و پنجره دو سه جداره ویستابست در سال ۱۳۸۲ تأسیس شد. این شرکت  در حال حاضر بزرگ ترین تولید کننده پروفیل upvc به اشکال سه و پنج محفظه ای در ۵ رنگ لمینیت یا روکشدار در ایران می باشد. شرکت پروفیل درب و پنجره دو سه جداره ویستابست در فاز اول تولید، اقدام به تولید پانزده نوع پروفیل برای ساخت در و پنجره یو پی وی سی با استفاده از شیشه های یک و دو جداره مطابق با معتبرترین استاندارد های روز دنیا عمل کرده است .
شرکت پنجره نماینده رسمی پروفیل درب و پنجره دو سه جداره ویستابست برترین برند پروفیل ساخت ایران براساس استانداردهای بین المللی اولین دارنده گواهینامه رال آلمان در سطح کشور آمادگی خود را برای فروش و نصب انواع درب و پنجره یو پی وی سی دوجداره اعلام می کند.شرکت تولیدی  درب و پنجره دو سه جداره ویستابست  با همت گروهی از متخصصان در زمینه صنعت پلیمر و با هدف تولید مصالح ساختمانی جدید با بهره مندی از فناوری های به روز، سال ۱۳۸۲ تاسیس شد و در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کنندگان پروفیل یو پی وی  سی در ایران است که در سراسر کشور نمایندگان فعال و کار آزموده دارد. https://upvc.pro/ویستابست پس از دو سال تحقیق و مطالعه و آماده سازی های سخت افزاری در اوایل سال ۱۳۸۵، فعالیت خود را در زمینه خرید و استقرار تجهیزات برای تولید پروفیل یو پی وی سی آغاز کرد. خرید ماشین آلات تولیدی از دو کمپانی بزرگ و معتبر دنیا به نام های کراس مافای (Krauss Maffei) آلمان و گراینر اتریش (Greiner) اولین اقدام برای آغاز فعالیت به منظور تولید پروفیل بود. در سال ۱۳۸۸ با توجه به نیاز بازارهای داخلی و بین المللی و استراتژی های سازمانی و همچنین سیاست های کشور در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی در ابعاد گوناگون به خصوص در بخش ساختمان، نسل جدیدی از پروفیل را با سایز ۷۰ میلی لیتر پنج محفظه ای در ۱۳ قالب با امکان شیشه ۲ و یا چند جداره به مرحله تولید رساند.
فرایند تولید پروفیل درب و پنجره دو سه جداره ویستابست منطبق با الزامات استاندارد RAL آلمان ( ۱/۷۱۶ RAL GZ ) و استاندارد ۱۲۶۰۸ BSEN اتحادیه ارپا می باشد و این فرایند در مقاطع مشخص توسط موسسه SKZ آلمان که یکی از بزرگترین موسسات ممیزی کیفیت دنیا می باشد مورد ممیزی قرار می گیرد.


لازم به ذکر است که استاندارد RAL آلمان سختگیرانه ترین و کاملترین استاندارد مربوط به این صنعت در دنیا می باشدو تمامی شرکت های دریافت کننده این گواهی نامه ملزم به رعایت معیارهای تستی و کیفی موسسه RAL می باشند. گواهی نامه کیفیت RAL برای اولین بار توسط شرکت ویستا بست به ایران آمد و نام و نشان تجاری شرکت ویستا بست (تولید کننده پروفیل یو پی وی سی) به عنوان دارنده رسمی گواهی نامه فوق در سایت شرکت GKFP (یکی از شرکت های زیر مجموعه موسسه RAL آلمان) به آدرس www.gkfp.de موجود و تایید گواهی نامه آن قابل استعلام می باشد.
تنوع محصولات شرکت پروفیل درب و پنجره دو سه جداره ویستابست درحال حاضر به ۳۶ قالب مختلف تولیدی ارتقا داده شده است که مجموعه این محصولات با استفاده از ماشین آلات آلمانی و اتریشی در ۱۱ خط تولید و ظرفیت ۱۷٫۰۰۰ تن در سال تولید و به بازارهای داخل و خارج از کشور عرضه می گردند.
فروش انواع مختلف پروفیل درب و پنجره دو سه جداره ویستابست قیمت مناسب
پروفیل سری سه محفظه ای پنجره ویستابست : این نوع از پروفیل یو پی وی سی به صورت استاندارد و در عرض سه میلیمتری می باشد و مورد استفاده در پنجره  دوجداره می باشد یکی از ساخت های جدید پروفیل درب و پنجره دو سه جداره ویستابست می باشد که برای موارد خاصی مرود استفاده قرار میگرد. https://upvc.pro/
پروفیل سری پنج محفظه ای پنجره ویستابست: شرکت ویستا بست ۱۴ مدل از پروفیل درب و پنجره دو سه جداره ویستابست در سایز پنج محفظه ای را  روانه بازار کرده است عرض این پروفیل ها در سایز ۵۰ میلیمتر می باشد که  برای ساخت انواع درب و پنجره مناسب می باشد هدف از ایجاد این نوع از پروفیل کاهش حجم اتلاف انرژی می باش  چرا که  حجم این نوع از پروفیل درب و پنجره دو سه جداره ویستابست به حدی می باشد که میتواند مناسب برای جلوگیری از اتلاف انرژی باشد.
پروفیل سری پنج کشویی پنجره ویستابست: این نوع از پروفیل همانگونه که از اسم آنها مشخص می باشد برای پنجره دوجداره کشویی مورد استفاده قرار میگرد این پروفیل های در سایز های ۳ و ۵ میلیمتری در بازار موجود می باشد و دارای مزیت های بسیار زیادی برای ایجاد و نصب پنجره های دوجداره کشویی می باشند.هر شرکت روند کاری مخصوص به خود را جهت خرید و فروش و دادن قیمت به مشتریان دارد.
خصوصیات پروفیل درب و پنجره دو سه جداره ویستابست ( vistabest ):
• ظریف ، شکیل و زیبا
• استحکام بالا با ضخامت مناسب لایه بیرونی و بکارگیری پروفیلهای گالوانیزه درون فضاهای خالی
• دوام و طول عمر زیاد و مقاوم در برابر هرگونه شرایط آب و هوایی ، نور ، اشعه ماوراء بنفش(U.V) ، گرمای مستقیم و شدید خورشید
• غیر قابل پوسیدگی و زنگ زدگی
• مقاوم در برابر عوامل خورندگی (اسیدها و بازها) و مواد شیمیایی
• غیر قابل اشتعال و بدون تغییر شکل در محدوده دمایی ۸۰+ تا ۴۰- درجه سانتیگراد
آزمایشگاه پروفیل  درب و پنجره دو سه جداره ویستابست
 مواد اولیه و پروفیل درب و پنجره دو سه جداره ویستابست تولید شده، در لابراتوار مجهز ویستابست مورد کنترل قرار می گیرد. بعلاوه این تولید کننده مفتخر به دریافت چندین گواهینامه کیفیت از موسسات بین المللی می باشد. https://upvc.pro/
لازم به ذکر است که ویستابست موفق به اخذ ISO 14001 و ISO 9001 و OHSAS 18001 و همچنین گواهینامه شرکت گراینر مبنی بر آموزش فنی مراحل تولید و همچنین تست کنترل کیفی پروفیل طبق استاندارد GZ716.1 رال گردیده است.
فرایند پروفیل درب و پنجره دو سه جداره ویستابست و کیفیت این محصول به فاکتورها و متغیرهای فراوانی بستگی مستقیم دارد.
به همین منظور ویستابست با بهره گیری از دانش بهترین تولیدکننده تجهیزات تولید این محصول «شرکت گراینر اتریش» و همچنین برخورداری از بهترین اکسترودر های موجود در اروپا «کراس مافای آلمان» تلاش در کاهش فاکتورهای متغیر ماشین آلات و دستیابی به بهترین کیفیت بر اساس استانداردهای اروپایی دارد.
پروفیل درب و پنجره دو سه جداره ویستابست یکی از پر فروش ترین پنجره های دوجداره یو پی وی سی در ایران و جهان می باشد. پیشنهاد می شود پنجره upvc ویستابست را تنها با ضمانت نامه آن از شرکت های نمایندگی معتبر ویستابست تهیه فرمایید.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...