پروفیل درب پنجره دو سه جداره وین تک

پروفیل درب پنجره دو سه جداره وین تک

يکي از عوامل موثر در ارزيابي فني و شيميايي کيفيت يک درب پنجره دوجداره يو پي وي سي، واکنش پروفيل در برابر نور و تابش خورشيد است. آنچه باعث تغيير رنگ يا استحکام رنگ پروفيل مي شود، ترکيب و فرمول استفاده از استابيلايزرها پايدارکننده هاي پودر پي وي سي است. پروفیل درب پنجره دو سه جداره وین تک از بهترین ها در نوع خود است که دارای استانداردهای جهانی می باشد.

يکي از عوامل موثر در ارزيابي فني و شيميايي کيفيت يک درب پنجره دوجداره يو پي وي سي، واکنش پروفيل در برابر نور و تابش خورشيد است. آنچه باعث تغيير رنگ يا استحکام رنگ پروفيل مي شود، ترکيب و فرمول استفاده از استابيلايزرها پايدارکننده هاي پودر پي وي سي است. پروفیل درب پنجره دو سه جداره وین تک از بهترین ها در نوع خود است که دارای استانداردهای جهانی می باشد.
علاوه بر پروفیل های رنگی لمینت شده ، امکان رنگ پروفیل درب پنجره دو سه جداره وین تک با رنگ های مخصوص نیز وجود دارد که این رنگ ها بسیار مقاوم بوده و تنوع رنگ ها را افزایش می دهد. شما می توانید پروفیل یو پی وی سی وین تک را به هر رنگی که می خواهید به شرکت https://upvc.pro/ با توجه به طراحی ساختمان خود سفارش دهید. موسسه استاندارد و تحقیقات ایران تنها نهادی در کشور است که استانداردهای ملی ایران را تعیین میکند و بر همین اساس این موسسه استانداردی برای ارزیابی کیفیت پروفیل های با مقاومت ضربه ای بالا که در ساخت درب و پنجره دو جداره upvc به کار میرود در اختیار دارد که به عنوان مبحث ۶۸۴۰ شناخته می شود و پروفیل یو پی وی سی وین تک توانسته است این استاندارد را کسب نماید. در آزمون استاندارد پروفیل یو پی وی سی وین تک عوامل متعددی از جمله وزن پروفیل, ابعاد پروفیل درب پنجره دو سه جداره وین تک ظاهر پروفیل درب پنجره دو سه جداره وین تک , شرایط آب و هوایی منطقه, آزمون حرارتی پروفیل درب پنجره دو سه جداره وین تک و مواد اولیه مورد آزمایش قرار می گیرند. باید توجه کرد که شکل ظاهری پروفیل درب پنجره دو سه جداره وین تک در هنگام آزمون استاندارد و همچنین در هنگام استفاده از پروفیل در ساخت درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی بسیار مهم است که باید دارای رنگ ثابت و یکنواخت بوده و سطح آن از هر گونه ترک و جسم خارجی و حفره به دور باشد. اما اگر در هنگام تولید زد گی کوچکی روی پروفیل ایجاد شود اگر روی ظاهر و عملکردش در ساخت درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی تاثیر نداشت قابل چشم پوشی است.


انتخاب پروفیل گالوانیزه مناسب برای یک پنجره دوجداره یو پی وی سی https://upvc.pro/
حتما باید از گالوانیزه شناسنامه دار استفاده کنید. شناسنامه یک گالوانیزه به ما خواهد گفت که پنجره چقدر نیرو را تحمل خواهد کرد، چقدر فشار باد را می تواند تحمل کند، چقدر وزن شیشه را میتواند تحمل کند. در واقع فشارهای وارده بر پنجره شامل فشارهای مرده و زنده می شوند. نیروهای مرده عبارتند از وزن خود پنجره، شیشه و یراق آلات. نیروهای زنده عموما نیروهایی هستند که شاید همیشه حضور نداشته باشند، ولی نیروی بسیاری را بر پنجره وارد می کنند، مانند فشار باد. حتی در مکان هایی که پنجره در آنها نصب می شود، می تواند نیروهای زنده مختلفی را در خود داشته باشد که باید حتما مورد محاسبه قرار گیرد. مثلا باید احتمال برخورد انسان را با پنجره ها نیز در نظر گرفت و آن ها را در محاسبات وارد کرد. موسسه استاندارد و تحقیقات ایران تنها نهادی در کشور است که استانداردهای ملی ایران راتعیین میکند و بر همین اساس این موسسه استانداردی برای ارزیابی کیفیت پروفیل های بامقاومت ضربه ای بالا که در ساخت در و پنجره دو جداره یو پی وی سی به کار میرود در اختیار دارد که به عنوان مبحث ۶۸۴۰ شناخته میشود.به طور کلی هدف ازایجاد این استاندارد یکسان سازی و تعیین ویژگیهای پروفیل های با مقاومت ضربه ای بالا که درجهت تولید پنجره دو جداره یو پی وی سی از آنها استفاده میشود.
مقاطع مختلف پروفیل درب پنجره دو سه جداره وین تک https://upvc.pro/
باور غلطی در میان برخی رایج شده است که مثلا پروفیل سری ۷۰ از ۶۰ استحکام بیشتری دارد. در یو پی وی سی اینگونه نیست. در پنجره یو پی وی سی همه چیز به پروفیل گالوانیزه ارتباط پیدا می کند. بنابراین اگر در دو نوع پنجره ای که با پروفیل درب پنجره دو سه جداره وین تک با سطح مقاطع متفاوتی ساخته شده اند، سایز گالوانیزه ها نیز یکسان باشد، این دو نوع پنجره توان و استحکام یکسانی خواهند داشت.
مشخصات فنی انواع پروفیل درب پنجره دو سه جداره وین تک
– عرض ۷۰ میلیمتر و ۵ اتاقک جهت عایق بندی مناسب در سری W700
– عرض ۶۰ میلیمتر و ۴ اتاقک جهت عایق بندی بهینه و مناسب در سری W640

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...