نمایندگی درب و پنجره دو سه جداره جدید

نمایندگی درب و پنجره دو سه جداره جدید

در کشور ما به دلیل سابقه پنجره های قدیمی کشویی همچنان طرفداران خود را دارد.به دلیل کارایی زیاد این مدل از پنجره ها نسبت به پنجره های دیگر باعث شده است در نتیجه نمایندگی درب و پنجره دو سه جداره جدید اقدام به ساخت و تولید پنجره های کشویی جدید کرده است.

 

در کشور ما به دلیل سابقه پنجره های قدیمی کشویی همچنان طرفداران خود را دارد.به دلیل کارایی زیاد این مدل از پنجره ها نسبت به پنجره های دیگر باعث شده است در نتیجه نمایندگی درب و پنجره دو سه جداره جدید اقدام به ساخت و تولید پنجره های کشویی جدید کرده است.
نمایندگی درب و پنجره دو سه جداره جدید یو پی وی سی فولکس واگنی:پروفیل upvc مورد استفاده درپنجره فولکس واگنی مانند سایر پنجره ها بوده اما یراق آلات آن نسبت به نمونه های دیگر گرانتر میباشد. حالت بازشوی این نوع همانند دربهای ون میباشد. درب و پنجره دوجداره جدید فلوکس واگنی یا Tilt Sliding یکی از جدیدترین مدل‌های پیشرفته پنجره‌های دو جداره یو پی وی سی می‌باشد که در دو جهت حول محور زیرین و ریلی به تولید می‌رسد. یراق آلات آن نسبت به نمونه‌های دیگر گران‌تر است.
نمایندگی درب و پنجره دو سه جداره جدید فولکس واگنی
مزایای نمایندگی درب و پنجره دو سه جداره جدید فولکس واگنی آن عبارت است از:
۱- باز شدن پنجره دو جداره فولکس واگنی تا زاویه ۴۵ درجه
۲- هنگام باز و بسته شدن هیچ فضایی اشغال نمی شود
نمایندگی درب و پنجره دو سه جداره جدید فولکس واگنی با یراق فول اتومات
این نوع یراق در اجرای درب و پنجره دوجداره جدید فولکس واگنی با ارتفاع و عرض و وزن بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. که عموما شما قادر خواهید بود بیشترین اندازه شیشه ( بهترین ویو ) و کمترین بازشو و تقسیم بندی را در این پنجره مشاهده کنید.
در نمایندگی درب و پنجره دو سه جداره جدید فولکس واگنی فول اتومات شما با کمترین فشار فیزکی ممکنه بر روی دستگیره می توانید بزرگترین بازشوها را باز و بسته نمایید بدون هیچگونه محدودیت و یا خطری.قابل به ذکر است در اجرای نمایندگی درب و پنجره دوجداره جدید فولکس واگنی می بایست کارشناسی کامل توسط شرکت تولید کننده صورت پذیرد تا بهترین نوع کاربری و اجرا طراحی شده و همچنین مشخص گردد در اجرا می بایست از کدام نوع یراق فولکس واگنی استفاده گردد تا بهترین کاربری حاصل گردد.نمایندگی درب و پنجره دو سه جداره جدید در تولید و اجرای درب و پنجره دوجداره جدید فولکس واگنی خود از معتبرترین یراق آلات فولکس واگنی از جمله ROTO و GU آلمان استفاده می کند که هرکدام از معتبرترین تولید کنندگان اینگونه یراق آلات هستند. همچنین این شرکت قادر به مشاوره به مشتریان گرامی جهت تولید و اجرای نمایندگی درب و پنجره دوجداره جدیدفولکس واگنی یا Tilt & Slide می باشد.
نمایندگی درب و پنجره دو سه جداره جدید کشویی
سیستم بازشوی درب و پنجره دو جداره جدید upvc کشویی به صورت ریلی و مانند پنجره های آلومینیومی در هر دو جهت چپ و راست می‌باشد. درب و پنجره دو جداره جدید یو پی وی سی کشویی خود به دو نوع، پنجره دو جداره کشویی تک ریل و جفت ریل تقسیم بندی می شود. https://upvc.pro/یکی از درب و پنجره دو جداره جدید upvc ، پنجره دوجداره کشویی است که در کشور ما به علت سابقه پنجره های قدیمی کشویی طرفداران خود را دارد. شاید بیشترین علت در این موضوع را بتوان کاربری پنجره کشویی را نسبت به پنجره لولایی دانست، اینکه پنجره کشویی هیچ فضایی را اشغال نمی کند و به راحتی به موازات بر روی لنگه کناری خود حرکت می کند.
واقعیت این است که و پنجره دو جداره جدید upvc کشویی با اینکه نسبت به دیگر و پنجره دو جداره جدید کشویی از جمله آلومینیومی و چوبی قویتر است و آبندی و هوابندی بهتری نسبت به اینگونه پنجره های دوجداره کشویی دارد اما نسبت به پنجره upvc دوجداره لولایی دارای آبندی و هوابندی ضعیفتری است. https://upvc.pro/( که البته این مسئله ذات پنجره های کشویی است) در واقع عملیات فیتینگ ایجاد شده در پنجره دوجداره upvc لولایی قویتر و بهتر و پنجره دو جداره جدید upvc کشویی صورت می گیرد.
مزایای نمایندگی درب و پنجره دو سه جداره جدید upvc کشویی :
۱- عدم مزاحمت برای پرده های نصب شده
۲- عدم اشغال فضای خانه هنگام باز وبسته شدن اما به هر حال به خاطر وجود سلایق و همچنین کاربری پنجره دوجداره upvc کشویی این نوع پنجره مورد استقبال افراد می باشد در اینجا به چند نکته فنی اشاره می کنیم تا در هنگام خرید و پنجره دو جداره جدید upvc کشویی بتوانید بهترین نوع اینگونه پنجره ها را انتخاب کنید تا هم عمر مفیدتری داشته باشند و هم عملیات فیتینگ ( آبندی و هوابندی ) در آن به بهترین نحو صورت پذیرد
نمایندگی درب و پنجره دو سه جداره جدید به گونه ای طراحی شده اند که جلوی ورود صدا به داخل را میگیرند و بزرگترین علت این خاصیت وجود شیشه هایی است که با استفاده از مواد مخصوص و لایه بندی ساخته شده اند و علاوه بر زیبایی،عایق صوتی را ممکن میکنند.امروزه درب و پنجره های یو پی وی سی و الومینیوم در تمامی ساختمان ها استفاده میشوند، اما به کارگیری پنجره با شیشه دوجداره و سه جداره بستگی به منطقه و محل قرارگیری ساختمان دارد برای مثال برای ساختمان های مجاور اتوبان و خیایان های شلوغ از شیشه های سه جداره استفاده میکنند تا عایق صوتی پنجره ها بیشتر صورت پذیرد.


حال ممکن است با وجود استفاده از درب و پنجره دوجداره جدید باز هم صدا وارد محیط شود و اسایش را از شما سلب کند و موجب نارضایتی شما گردد اما این مشکل کاملا قابل حل است و با رگلاژ پنجره ها و درزگیری اصولی و رفع ایرادات کارایی درب و پنجره دوجداره باز می گردد.
واقعیت این است که درب و پنجره دو سه جداره جدید کشویی با اینکه نسبت به دیگر انواع پنجرهای کشویی از جمله آلومینیومی و چوبی قویتر است و آبندی و هوابندی بهتری نسبت به اینگونه درب و پنجره دو سه جداره جدید کشویی دارد اما نسبت به پنجره upvc دوجداره لولایی دارای آبندی و هوابندی ضعیفتری است. ( که البته این مسئله ذات پنجره های کشویی است) در واقع عملیات فیتینگ ایجاد شده در پنجره دوجداره upvc لولایی قویتر و بهتر از درب و پنجره دو سه جداره جدید کشویی صورت می گیرد. اما به هر حال به خاطر وجود سلایق و همچنین کاربری درب و پنجره دو سه جداره جدید کشویی این نوع پنجره مورد استقبال افراد می باشد. https://upvc.pro/در اینجا به چند نکته فنی اشاره می کنیم تا در هنگام خرید درب و پنجره دو سه جداره جدید کشویی بتوانید بهترین نوع اینگونه پنجره ها را انتخاب کنید تا هم عمر مفیدتری داشته باشند و هم عملیات فیتینگ ( آبندی و هوابندی ) در آن به بهترین نحو صورت پذیرد.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...